1. Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 10.00 następnego dnia. Zameldowania realizujemy od 14.00 do 20.00, wymeldowania od 8.00 do 10.00. Inne godziny przyjazdów i wyjazdów wymagają wcześniejszego umówienia telefonicznego / mailowego. W innych wypadkach może zostać naliczona dodatkowa opłata w wysokości 50 zł.
  2. Sala restauracyjna i Sala Kominkowa są otwarte od 8.00 do 20.00. W Sezonie Wiosenno-jesiennym i Wakacyjnym) oferujemy śniadania, obiady i kolacje, zaś poza sezonem śniadania. W Sezonie Zimowym prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania ze śniadania dzień wcześniej (nie dotyczy grup zorganizowanych).
  3. Gość (najemca pokoju) za szkody powstałe z jego winy odpowiada finansowo. 
  4. Prosimy o nieprzestawianie mebli w pokoju i niepozostawianie otwartych okien (okna są uchylne).
  5. Wewnątrz budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia.
  6. Zwierzęta przebywające na terenie Gościńca muszą znajdować się pod stałą opieką właścicieli. Nie dopuszcza się możliwości pozostawienia zwierząt samych w pokojach.
  7. Internet (wifi) jest dostępny w całym budynku bezpłatnie.
  8. Lodówki i mikrofalówka znajdują się na korytarzach pięter, Apartament i Studio posiadają własne aneksy kuchenne. Naczynia, sztućce itp. można pobrać u obsługi.
  9. Suszarka do prania znajduje się na balkonie na II piętrze (wejście z klatki schodowej).
  10. Żelazko i deskę do prasowania można pobrać u obsługi na parterze.
  11. Parking przy budynku jest bezpłatny, ogrodzony, niestrzeżony.

Administratorem danych osobowych jest LEWARD sp. z o.o., zarządca Gościńca Celina, ul. Cicha 13, 22-440 Krasnobród. Pozyskane dane wykorzystywane są jedynie w celu prawidłowej realizacji usługi hotelowej i gastronomicznej. Numer PESEL pobierany jest wyłącznie w celu dochodzenia ewentualnych roszczeń obiektu hotelowego, związanych z realizacją usługi hotelowej.